PENDİK/İSTANBUL
0 216 392 08 64 0 553 729 81 68 0 555 157 82 85
admin@guvenpansiyon.com

HAKKIMIZDA

Güven Pansiyon

Güven Pansiyon
Güven Pansiyon

Güven Pansiyon İlk Olarak özel güvenlik olarak çalışan meslektaşlarımız için kurulmuştur.Gerek istanbul dışından iş arayan özel güvenlik meslektaşlarımıza gerekse başka illerde yaşayıp istanbul’da zaman geçirmek isteyen meslektaşlarımıza hitap etmek için kurulmuştur.

Güven Pansiyon sadece erkeklere özeldir kesinlikle bayan kabul edilmemektedir. Erkek öğrenci pansiyonu, Bekar odaları, çalışanlara kalacak yer olarak dizayn edilen pansiyonumuz sizlere ucuz konaklama hizmeti sunmaktadır.

Güven Pansiyon olarak sizlere konforlu, güvenli, temiz ve ucuz pansiyon imkanı sağlarken uygun fiyata konaklama size kalır.

En iyi ürünlerden oluşan kaliteli ve ekonomik fiyatlara konaklayabileceğiniz pansiyonumuda, bekarlar, öğrenciler, çalışanlar için her datay incelikle düşünülmüş, pansiyonumuzda tüm malzemeler özenle dizayn edilmiştir.

İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabileceğiniz toplu taşıma araçları ve dolmuş‘lar otelimize 2 dakikalık yürüyüş yolu uzaklığındadır.

Ayrıca 24 saat taksi bulma imkanıda mevcuttur.

Güven Pansiyon ile 7 / 24 irtibat kurabilir, merak ettiğiniz tüm sorulara Resepsiyon hizmetimizden cevap bulabilirsiniz.

İLETİŞİM : 0 555 157 82 85